BearPoint - po prostu lokalizacja GPS

Proste i bezproblemowe rozwiązania lokalizacyjne dla samochodów firmowych i nie tylko!

Dla firmDla klientów indywidualnych

Co możemy Ci zaoferować?

Lokalizator GPS BearPoint

 

Lokalizator GPS to urządzenie, które korzystając z sygnału GPS oraz GSM namierza i analizuje aktualną pozycję Twojego pojazdu. Zabezpiecza go przed kradzieżą i pozwala kontrolować sposób, w jaki my sami lub inni użytkownicy z niego korzystają.

Dowiedz się więcej
Lokalizator GPS BearPoint
Obsługa flot firmowych

Obsługa flot firmowych

 

Każda firma jest inna – my to rozumiemy, dlatego oferty i warunki są ustalane indywidualnie w każdym przypadku. U nas zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz. Wspieramy naszych klientów nie tylko przed i w trakcie, ale i po zakończeniu transakcji. Znamy się na lokalizacji i chętnie dzielimy się naszą wiedzą z klientami. Zapoznaj się z naszą ofertą dla firm i sprawdź to!

Dowiedz się więcej

Nie przepłacaj za drogie funkcje "dodatkowe"- u nas masz je za darmo!

 

Inne firmy oferują odpłatnie funkcje, które u nas masz za darmo! Monitorowanie na żywo, powiadomienie o ruchu pojazdu, alarm po przekroczeniu prędkości, GEO-FENCE (alarm po wyjechaniu poza wyznaczoną strefę), statystyki przebiegu, odcinanie zapłonu i wiele więcej! Wszystkie funkcje są wliczone w cenę urządzenia i abonamentu – nie musisz nic dopłacać!

Nie przepłacaj za drogie funkcje "dodatkowe"- u nas masz je za darmo!
Stabilna i prosta w obsłudze platforma!

Stabilna i prosta w obsłudze platforma!

 

Dane z naszych lokalizatorów GPS przesyłane są na naszą platformę. Gwarantujemy, że sprzedawane przez nas urządzenia współpracują z nią bez najmniejszego problemu, pozwalając Ci na bezproblemowe korzystanie ze wszystkich dostępnych funkcji. Posiadamy własny serwer, więc nie musisz się martwić o jego stabilność! Aby zobaczyć jak działa platforma, możesz skorzystać z konta demonstracyjnego!

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

Jesli chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z poniższego formularza!

Numer telefonu :

720 765 172

E-mail :

biuro@bearpoint.pl