Lokalizator GPS do motocykla bez abonamentu

Dla wielu osób motocykl to prawie całe życie. Te piękne maszyny przyciągają wzrok i dają nam dużo zabawy, poczucie wolności… niestety, często są także celem złodziejów. W latach 2015-2017 szacowana liczba skradzionych jednośladów to aż 4,5 tysiąca! Kradzieży można próbować zapobiec na wiele sposobów, ale jeśli już się zdarzy, z pomocą może przyjść lokalizator GPS…

Czym jest i jak działa lokalizator GPS do motocykla?

Lokalizator GPS do urządzenie posiadające moduł, który kontaktuje się z satelitami umieszczonymi na orbicie. Działa on na podobnej zasadzie jak nawigacja, ale zamiast wyświetlać nasze położenie na ekranie, wysyła je do serwera, na którym możemy je kontrolować 24 godziny na dobę. Dzięki temu jesteśmy w stanie określić pozycję naszego pojazdu z dokładnością do kilku metrów!

Co motocyklistom oferuje firma BearPoint?

Lokalizator GPS do motocykla firmy Bear Point to urządzenie śledzące Twój pojazd w czasie rzeczywistym. Dzięki naszej platformie możesz oglądać jego pozycję na żywo 24 godziny na dobę! Jedynym kosztem jaki poniesiesz jest zakup urządzenia i opłacanie karty SIM – ale są to koszty stosunkowo niewielkie, rzędu 2-3 PLN/m-c przy intensywnym użytkowaniu lokalizatora! Jeśli nie będziesz używał urządzenia, kosztów nie będzie!

Gdzie i w jaki sposób możesz kontrolować swój pojazd?

Firma Bear Point posiada własny serwer i platformę do lokalizacji pojazdów. Dzięki temu masz pewność, że platforma nie zniknie z dnia na dzień, tak jak dzieje się to w przypadku firm wykupujących dostęp do zagranicznych serwerów!

Jak wygląda platforma?

Możesz także obejrzeć krótki filmik prezentujący podstawowe funkcje!

 

Użytkowanie serwera Bear Point jest i zawsze będzie darmowe!

Po co instalować lokalizator GPS w motocyklu?

Bezpieczeństwo: Najważniejszym argumentem za posiadaniem lokalizatora w swoim jednośladzie jest zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą. Nawet jeśli złodziej ucieknie, urządzenie nadal będzie nadawało sygnał. Dzięki temu będziesz wiedział gdzie znajduje się Twój motocykl! Pozycję jednośladu możesz sprawdzać na bieżąco na naszej darmowej platformie Bear Point Track!

Analiza tras: Dzięki naszej polskiej platformie do śledzenia jesteś w stanie oglądać i analizować przebyte trasy nie tylko na żywo. Nawet miesiąc po wyjeździe jesteś w stanie zobrazować odbytą podróż np. znajomym czy rodzinie! Urządzenie mierzy i zapisuje prędkość jazdy, zatrzymania i długości postojów, a także wiele innych parametrów!

Kontrola rodzicielska: Martwisz się, co Twoje dziecko robi ze swoim pierwszym motocyklem? Dzięki lokalizatorowi GPS będziesz stale widział jego położenie, prędkość z jaką jeździ, gdzie się zatrzymuje, i wiele innych!

 

Jakimi funkcjami odznacza się nasze urządzenie?

Podwójny system namierzania GPS i GSM

Lokalizator jest namierzany nie tylko z użyciem satelitów – jego pozycja jest także ustalana na podstawie danych z sieci GSM. Dzięki temu pozycja jest dokładniejsza, a w razie kłopotów z zasięgiem GSM, pozycja pojazdu jest zapisywana w pamięci wewnętrznej urządzenia do momentu odzyskania połączenia.

Powiadomienie przy odłączeniu

W razie odkrycia urządzenia i odłączenia go od źródła zasilania zostaniesz o tym powiadomiony!

Kontrola prędkości

Twoje dziecko pożycza od Ciebie motocykl? A może ma swój własny jednoślad i nie chcesz, aby na nim szalało? To nie problem! Nasze urządzenia ma funkcję pomiaru prędkości i powiadomi Cię, jeśli coś będzie nie tak. Będziesz też w stanie obserwować pozycję motocykla na żywo i w razie czego – szybko zareagować!

Alarm antykradzieżowy

Jeśli ustalisz godziny, w których Twój motocykl nie powinien być włączony, zostaniesz powiadomiony o każdym uruchomieniu silnika.

Obszar dozwolony – Geo-Fence

Geo-fence pozwala na ustalenie tzw. obszaru dozwolonego – jeśli Twój pojazd wyjedzie poza obszar, w którym zwykle się poruszasz, zostaniesz o tym powiadomiony!

Przebieg pod kontrolą

Dzięki naszej platformie możesz kontrolować swój dzienny, tygodniowy, a nawet miesięczny przebieg swojego motocykla.

Ochrona antyprzepięciowa

Urządzenie BearPoint C18 jest zabezpieczone przed przepięciami, które mogą się zdarzyć podczas użytkowania motocykla.

 

Wbudowana pamięć – nawet 2 tygodnie jazdy bez zasięgu!

Dzięki wbudowanej pamięci, nawet jeśli lokalizator zgubi zasięg, trasy będą zapisywane na bieżąco. W momencie podłączenia do platformy zostaną one zsynchronizowane!

Darmowy dostęp do platformy i aplikacji, dzięki którym możesz śledzić swój pojazd na komputerze, telefonie lub tablecie!

Razem z naszym produktem otrzymujesz darmowy dostęp do naszej autorskiej aplikacji i platformy.

Bezpłatne funkcje

W przypadku innych lokalizatorów, większość wymienionych wyżej opcji jest dodatkowo płatna. U nas dostajesz instrukcję, dzięki której dowiesz się, jak z nich korzystać i pomoc w razie kłopotów!

Montaż lokalizatora GPS do motocykla

Montaż naszego lokalizatora nie jest skomplikowany. Z użyciem dołączonej do zestawu instrukcji można go wykonać samemu.

Za co płacisz kupując nasze urządzenie?

Koszt lokalizatora Bear Point C18 to obecnie 279 PLN. Jest to cena niezbyt wygórowana, biorąc pod uwagę że:

a) Kupujesz urządzenie markowe i z gwarancją.

b) Otrzymujesz darmowy dostęp do platformy i aplikacji na telefon komórkowy.

c) Nasz serwer znajduje się w Polsce i jesteśmy za niego odpowiedzialni.

d) Zapewni Ci on spokój, kiedy zostawisz swój pojazd bez nadzoru!

Wciąż nie jesteś przekonany? Masz jakieś wątpliwości? Skontaktuj się z nami tutaj!