Lokalizator GPS do samochodu

Lokalizator GPS to urządzenie pozwalające namierzyć samochód w czasie rzeczywistym, a przy użyciu naszej platformy, także odtworzyć jego trasę. Lokalizatory posiadają także szereg innych funkcji, takich jak kontrola prędkości, powiadomienia SMS, czy nawet kontrolę urządzeń takich jak pompa paliwa czy rozrusznik. Lokalizator GPS do samochodu marki BearPoint posiada te i więcej funkcji, które mogą ułatwić Ci życie i sprawią, że będziesz spał spokojnie! Jeśli jesteś klientem szukającym lokalizacji dla pojazdów firmowych, zapoznaj się z naszą ofertą dla firm! Niezależnie jednak od tego, czy szukasz lokalizatora do firmy czy do użytku prywatnego, możesz łatwo i szybko przetestować naszą platformę i aplikację przy użyciu konta demonstracyjnego!

lokalizator gpsUżywanie lokalizatora GPS w samochodzie jest łatwe. Główną różnicą pomiędzy naszym produktem a innymi dostępnymi na rynku lokalizatorami jest źródło zasilania. Lokalizator BearPoint jest dostosowany do korzystania z 2 źródeł energii – akumulatora samochodowego oraz wbudowanej baterii, która ładuje się podczas jazdy. Istnieje także możliwość zasilania z gniazda zapalniczki, co jest przydatne w fazie testowania przydatności i zasady działania lokalizatora – jeśli urządzenie nie jest nam potrzebne do zabezpieczenia samochodu przed złodziejem. Jesteś zainteresowany? Kup nasz lokalizator GPS tutaj!

 

lokalizacja samochodu gpsPo zainstalowaniu w pojeździe modułu GPS możesz użyć oprogramowania na komputerze, telefonie lub tablecie, aby zobaczyć jego lokalizację w czasie rzeczywistym. Dzięki temu będziesz miał swój pojazd pod kontrolą 24 godziny na dobę!

 

Lokalizator GPS do samochodu – dlaczego BearPoint C18 jest najlepszą opcją?

Lokalizatory samochodowe zawierają wiele funkcji przydatnych w codziennym życiu. Dzięki instrukcji w języku polskim i skonfigurowanemu urządzeniu używanie ich nie jest trudne. Jakimi funkcjonalnościami odznacza się nasze urządzenie?

mapa z lokalizacjąPodwójny system namierzania – z użyciem satelitów GPS oraz karty GSM

Dzięki podwójnemu systemowi namierzania masz pewność, że sygnał nagle się nie urwie – będziesz w stanie namierzyć swój pojazd wszędzie, gdzie jest zasięg sieci GPS lub GSM. Nawet jeśli urządzenie straci połączenie, lokalizator będzie zapisywał trasę przejazdu i zaktualizuje go, kiedy zasięg powróci. Pozycję pojazdu możesz śledzić na naszej platformie i w aplikacji mobilnej!

alarm gpsAlarm w razie odłączenia

Jeśli ktoś odłączy lokalizator od zasilania lub będzie próbował ingerować w jego ustawienia, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony przez e-mail, platformę, lub SMS! Tego typu powiadomienia można ustawić z poziomu zarówno platformy jak i bez jej użycia – przez SMS.

kontrola predkosci gpsAlarm przy przekroczeniu ustalonej prędkości

Chcesz, aby inni użytkownicy samochodu używali go zgodnie z przeznaczeniem? Ustal limity prędkości, po przekroczeniu których zostaniesz o tym powiadomiony przez SMS lub aplikację.

geo fenceGeo-fence – alarm w przypadku przekroczenia ustalonego obszaru

Geo-fence to usługa pozwalająca kontrolować użytkowników Twojego samochodu – jeśli przekroczą wyznaczoną strefę otrzymujesz powiadomienie. Ta usługa daje Ci szereg możliwości – od zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą do kontroli pracowników i dzieci.

statystyki przebieguStatystyki przebiegu

Dzięki naszej platformie możesz otrzymywać raporty dotyczące dziennego, tygodniowego, a nawet miesięcznego przebiegu Twojego pojazdu. Będziesz w stanie określić jakimi trasami porusza się samochód i ile kilometrów dziennie przebywa!

zdalna lokalizacja gpsZdalne odcięcie zapłonu lub innej funkcji samochodu

Jeśli zauważysz, że samochód porusza się bez Twojej wiedzy, możesz w prosty sposób zdalnie odciąć zapłon lub inne urządzenie w samochodzie. Każdy zestaw zawiera przekaźnik, którego montaż jest opcjonalny – jeśli potrzebujesz tylko lokalizacji, nie musisz go montować. Więcej na temat montażu znajdziesz na stronie montaż lokalizatora GPS!

ochrona przed przepięciamiOchrona antyprzepięciowa

Urządzenie BearPoint C18 jest zabezpieczone przed przepięciami, które mogą się zdarzyć podczas użytkowania samochodu. Oznacza to, że w przypadku awarii instalacji elektrycznej urządzenie pozostanie nienaruszone i zabezpieczy dodatkowo część samochodu podłączoną do przekaźnika!

lokalizator gps wbudowana pamięć128 MB wbudowanej pamięci – pozwala na zapisywanie w razie braku zasięgu GSM

Nawet jeśli lokalizator straci zasięg, będziesz w stanie odczytać historię przejazdów i statystyki przebiegów, kiedy znów połączy się z siecią. Masz więc pewność że każda przebyta trasa będzie zapisana w pamięci i będziesz ją w stanie odczytać na naszej platformie!

świnka skarbonka oszczędnośćDarmowy na pierwszy rok dostęp do platformy i aplikacji, dzięki którym możesz śledzić swój pojazd na komputerze, telefonie lub tablecie!

Razem z naszym produktem otrzymujesz darmowy dostęp do naszej autorskiej aplikacji i platformy na cały rok – po tym czasie opłata wyniesie zaledwie 29zł/rok! Oczywiście, nie jesteś zobowiązany do uiszczenia tej opłaty. Jeśli tego nie zrobisz, wciąż będziesz w stanie korzystać z lokalizatora i namierzać swój pojazd przy użyciu wiadomości SMS!

bezpłatne funkcje GPSBezpłatne funkcje

Wszystkie funkcje lokalizatora i platformy są zawarte w cenie urządzenia i rocznego abonamentu. Nie musisz się martwić, że urządzenie przestanie się nadawać do użytku lub będziesz musiał za coś dopłacić – w przypadku naszego lokalizatora wszystkie koszty są jasno przedstawione na stronie montaż, karta GPS i koszty!

 

 

Do czego można wykorzystać lokalizator GPS?

Zależnie od Twoich potrzeb, lokalizator GPS do samochodu jest w stanie zapewnić Ci wiele udogodnień. Najważniejszym  z nich jest spokojny sen – wiesz, gdzie znajduje się Twój pojazd. Naturalnie, ma on także mnóstwo innych opcji. Wybierając lokalizator GPS do samochodu BearPoint C18 otrzymujesz cały pakiet ciekawych funkcji – za darmo na rok! Jakie to funkcje?

gps zabezpieczenie przed kradzieżąZabezpieczenie przed kradzieżą

Największym atutem posiadania lokalizatora GPS jest zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą. Jeśli pojazd zacznie się poruszać, lokalizator natychmiast zaczyna śledzenie. Nawet jeśli złodziej zorientuje się, że samochód posiada lokalizator GPS i go odepnie, ten wciąż wysyła sygnał korzystając z wbudowanego akumulatora – nawet do kilku godzin!

Kontrola młodego kierowcykontrola młodego kierowcy gps

Twoje dziecko niedawno otrzymało prawo jazdy i niepokoisz się czy nie szaleje na drodze albo nie miało wypadku?Dzięki lokalizatorowi samochodowemu masz nad tym kontrolę! W czasie rzeczywistym widzisz prędkość poruszającego się pojazdu, widzisz gdzie się zatrzymuje i na jak długo! Lokalizator GPS do samochodu nie tylko pozwala Ci na zapoznanie się ze stylem jazdy Twojego dziecka, ale też zwiększa jego bezpieczeństwo i w razie kłopotów pozwala Ci zareagować szybko i skutecznie!

 

wycieczki za miasto gpsWycieczki za miasto lub do niego

Często nie możesz znaleźć swojego samochodu na parkingu? A może zgubiłeś się w lesie a musisz szybko do niego dotrzeć? Dzięki naszej aplikacji natychmiast go odnajdziesz z dokładnością do kilku metrów! Możesz także podać rodzinie lub znajomym dane dostępowe do aplikacji – w ten sposób będą wiedzieć gdzie jesteś i co się z Tobą dzieje!

 

 

Kontrola pojazdów firmowych kontrola pojazdów firmowych gps

Prowadzisz firmę posiadającą samochody firmowe i chcesz mieć nad nimi kontrolę? Lokalizatory GPS to świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci na spokojnie i bezproblemowe zarządzanie nią! W czasie rzeczywistym widzisz, czy każdy pojazd znajduje się na swoim miejscu i jak się zachowuje. Jeśli prowadzisz własną firmę, poznaj szacunkowe koszty i zapytaj o ofertę w ofercie dla firm!

Jak działa lokalizator GPS do samochodu?

Global Positioning System (GPS) to ogólnoświatowy system radionawigacyjny utworzony z konstelacji 24 satelitów i ich stacji naziemnych. GPS jest finansowany i kontrolowany przez Departament Obrony USA. System został pierwotnie zaprojektowany dla wojska amerykańskiego, ale dzisiaj na całym świecie jest wielu cywilnych użytkowników GPS.

lokalizator gps do samochodu

Śledzenie GPS wykorzystuje sieć satelitów do określenia położenia urządzenia, które zostało specjalnie zaprojektowane do tego celu. Podstawową ideą jest to, że lokalizator GPS wykorzystuje proces zwany trilateracją w celu określenia jego fizycznej lokalizacji w oparciu o odległość od trzech satelitów GPS. Jest to dokładnie ta sama technologia, która jest używana przez przenośny lub samochodowy system nawigacji.

Więcej o systemie GPS przeczytasz w artykule  o lokalizacji!

Podsumowując – dlaczego powinieneś wybrać lokalizator GPS do samochodu BearPoint C18?

fabryka jeden model lokalizatorPolityka jednego modelu

Nasza firma trzyma się polityki produkowania i obsługiwania jednego modelu urządzenia na raz. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć towar świetnej jakości i w bardzo przystępnej cenie. Mając pełną kontrolę nad produktem, na bieżąco kontrolujemy jego jakość oraz zapewniamy stabilne połączenie z naszą polską platformą i aplikacją, którą możesz przetestować przy użyciu konta demonstracyjnego. Dzięki temu otrzymujesz lokalizator GPS, który będzie Ci służył długo i bezproblemowo!

Darmowa na rok platforma i aplikacjaplatforma do lokalizacji

Kupując nasz produkt otrzymujesz roczny dostęp do  platformy i aplikacji mobilnej Bear Point. Nasze serwery znajdują się w Polsce, więc nie musisz się martwić o ich stabilność i dostępność –  w razie kłopotów zapewniamy obsługę techniczną! Po pierwszym roku użytkowania masz wybór – możesz opłacić abonament w wysokości 29 zł rocznie i dalej korzystać z platformy bez ograniczeń, lub przerzucić się na obsługę lokalizatora przez SMS!

instalacja lokalizatora gpsŁatwa instalacja

Wraz z produktem otrzymujesz nie tylko dane dostępowe do naszej platformy, ale też szczegółową instrukcję instalacji i obsługi urządzenia. Instalacja naszego produktu powinna przebiegać bezproblemowo, ale w razie jakichkolwiek problemów – pomożemy! Oprócz tego, umożliwiamy instalację lokalizatora w jednym z naszych autoryzowanych serwisów. Więcej o montażu przeczytasz na podstronie o kartach SIM i montowaniu urządzenia!

 

Markowy produktmarkowy lokalizator gps

Mimo niewygórowanej ceny nasz lokalizator GPS do samochodu jest objęty szczegółową kontrolą jakości – wszelkie nieprawidłowości są likwidowane już na etapie testów, a reklamacja przebiega szybko  i bezproblemowo. Każdy lokalizator jest skonfigurowany i gotowy do pracy w każdych warunkach!

zabezpieczenie samochodu lokalizator GPSSpokojny sen i roczna gwarancja

Mając kontrolę nad swoim pojazdem możesz wreszcie spać spokojnie wiedząc że on i jego użytkownicy są bezpieczni. Nasz lokalizator GPS jest objęty roczną gwarancją obejmującą zarówno działanie urządzenia jak i platformy. Gwarancja na platformę przedłuża się po każdorazowym opłaceniu abonamentu.

Koszty użytkowania naszego lokalizatora

koszty użytkowania GPS

Używanie każdego urządzenia przekazującego dane wiąże się z kosztami. W przypadku lokalizatora firmy Bear Point koszty te są bardzo niewielkie. W zależności od celu w jakicm chcesz używać lokalizatora, mogą się one nieznacznie różnić. Jeśli jesteś klientem firmowym, najlepiej zapytaj o lokalizatory dla firmy. Dokładne wyliczenia i wyjaśnienia dotyczące opłat dla klientów indywidualnychznajdziesz na stronie o montażu i kartach SIM!

Czy używanie lokalizatora GPS do samochodu jest legalne?

Mimo że wszystkie wymienione wyżej zastosowania są legalne, ważne jest, aby zrozumieć, że istnieją pewne okoliczności, w których korzystanie z urządzenia do śledzenia samochodu może wpędzić Cię w kłopoty.

Ogólna zasada mówi, że jeśli to Twój samochód, możesz go śledzić. Dotyczy to zarówno pojazdów prywatnych, jak i pojazdów będących własnością firmy. Jeśli chcesz śledzić swoje nieletnie dziecko lub kontrolować pracowników w godzinach pracy, nie musisz się martwić o legalność swoich działań. Należy jednak pamiętać, że pracownik powinien zostać poinformowany o zainstalowaniu lokalizatora w użytkowanym przez niego pojeździe!

Jeśli nie jesteś właścicielem samochodu, nie powinieneś instalować w nim lokalizatora. Istnieją wyjątki dla policji –  pod warunkiem, że najpierw otrzymają nakaz – oraz prywatnych detektywów pracujących zgodnie z instrukcjami właściciela pojazdu. Jeśli chcesz użyć naszego lokalizatora w celach niezgodnych z prawem, nic na to nie poradzimy, weź jednak pod uwagę, że możesz mieć przez to poważne kłopoty!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, powinieneś zasięgnąć porady prawnika. Możesz także napisać do nas – postaramy się pomóc i doradzić!

aspekty prawne lokalizacji GPS

Polskie drogi a lokalizator GPS do samochodu

Z lokalizatorem BearPoint nie musisz martwić się, że urządzenie uszkodzi się w wyniku wstrząsu. Sam lokalizator jest wykonany solidnie i z dobrych materiałów, a paczka zawiera zestaw do montażu, dzięki któremu umieścisz lokalizator w bezpiecznym miejscu.

Gdzie jeszcze mogę użyć lokalizatora BearPoint?

Ogólnie rzecz biorąc, nasz lokalizator może pracować w każdym pojeździe, który zapewni mu zasilanie.

Samochód:

Pozwala kontrolować zachowania kierowców i zabezpiecza pojazd przed kradzieżą.

Motocykl:

Nie musisz się martwić, że ktoś wsiądzie na Twój jednoślad i odjedzie – zawsze możesz go namierzyć.

Quad:

Twoje dziecko lubi jeździć po lasach i łąkach? Zabezpiecz je i siebie umieszczając w pojeździe lokalizator. W razie wypadku będziesz o nim natychmiast wiedział – i będziesz mógł pospieszyć na pomoc.

Łódź:

Jeśli jesteś zagorzałym fanem długich wycieczek drogą morską i posiadasz swoją łódź, zabezpiecz ją lokalizatorem! Sygnał GPS i GSM działa nawet na morzu, nie musisz się więc martwić o słaby zasięg.

FAQ (Często zadawane pytania):

W jaki sposób mogę śledzić swój pojazd?

Nasza firma posiada autorski system do śledzenia pojazdów i aplikację na telefony z systemem Android. Razem z urządzeniem otrzymujesz dostęp do  naszego serwera, a Twoje urządzenie powinno połączyć się z nim automatycznie. Oprócz tego otrzymasz numer telefonu, dzięki któremu będziesz mógł komunikować się z urządzeniem przy użyciu SMS. To rozwiązanie idealne, kiedy nie masz dostępu do internetu, a chcesz dowiedzieć się gdzie znajduje się Twój samochód lub motocykl!

Czy do poprawnego funkcjonowania lokalizatora potrzebna jest karta SIM?

Tak, zaraz po zakupie otrzymujesz informacje skąd i w jaki sposób odebrać i przygotować kartę SIM. Dzięki temu możesz śledzić swój samochód nie tylko na terenie Polski, ale i całej Unii Europejskiej!

Czy używanie lokalizatora jest bezpieczne? Czy ktoś może przechwycić moje dane?

Tak, używanie lokalizatora BearPoint jest bezpieczne, ponieważ dane są przechowywane na serwerze znajdującym się w Polsce. Do Twojego konta dostęp masz tylko Ty oraz osoby, które do tego uprawnisz.

Czy lokalizator GPS do samochodu jest legalny?

Odsyłamy do akapitu “Czy używanie lokalizatora GPS do samochodu jest legalne?”.

Jeśli wciąż nie jesteś zdecydowany, lub masz jakieś wątpliwości, napisz do nas! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą najlepszą opcję. Jesteśmy tutaj, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo i pomóc Ci w uzyskaniu spokojnego snu!