Lokalizator GPS do samochodu

Lokalizator GPS to urządzenie pozwalające namierzyć samochód w czasie rzeczywistym, a przy użyciu naszej platformy, także odtworzyć jego trasę.

Jeśli jesteś klientem biznesowym, zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty na stronie monitoring GPS.

Klienci indywidualni mogą kupić lokalizator GPS tutaj.

Nasz lokalizator posiada szereg  funkcji, takich jak kontrola prędkości, powiadomienia e-mail czy nawet nadzór nad podzespołami  takimi jak pompa paliwa czy rozrusznik. Mogą się one przydać zarówno przy monitoringu firmowej floty jak i kontroli samochodu prywatnego.

 

Używanie lokalizatora GPS w samochodzie jest łatwe. Główną różnicą pomiędzy naszym produktem a innymi dostępnymi na rynku lokalizatorami jest źródło zasilania. Lokalizator BearPoint jest dostosowany do korzystania z dwóch źródeł energii – akumulatora samochodowego oraz wbudowanej baterii, która ładuje się podczas jazdy. Istnieje także możliwość zasilania z gniazda zapalniczki, co jest przydatne w fazie testowania przydatności i zasady działania lokalizatora – jeśli urządzenie nie jest nam potrzebne do zabezpieczenia samochodu przed złodziejem.

urządzenie lokalizator gps

 

lokalizacja samochodu gpsPo zainstalowaniu  modułu GPS do auta możesz przy użyciu dowolnego urządzenia skorzystać z platformy, aby zobaczyć jego lokalizację w czasie rzeczywistym. Dzięki temu będziesz miał swój pojazd pod kontrolą 24 godziny na dobę!

 

Lokalizator GPS do samochodu – dlaczego BearPoint C18 jest najlepszą opcją?

Lokalizatory samochodowe zawierają wiele funkcji przydatnych w codziennym życiu. Dzięki instrukcji w języku polskim i skonfigurowanemu urządzeniu używanie ich nie jest trudne. Jakimi funkcjonalnościami odznacza się nasze urządzenie?

Podwójny system namierzania – z użyciem satelitów GPS oraz karty GSM

mapa z lokalizacją

Dzięki podwójnemu systemowi namierzania masz pewność, że sygnał nagle się nie urwie – będziesz w stanie namierzyć swój pojazd wszędzie, gdzie jest zasięg sieci GPS lub GSM. Nawet jeśli urządzenie straci połączenie, nadajnik GPS będzie zapisywał trasę przejazdu i zaktualizuje go, kiedy zasięg powróci. Pozycję pojazdu możesz śledzić na naszej platformie i w aplikacji mobilnej!

Alarm w razie odłączenia

alarm gpsJeśli ktoś odłączy lokalizator od zasilania lub będzie próbował ingerować w jego ustawienia, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony przez e-mail, platformę, lub SMS! Tego typu powiadomienia można ustawić z poziomu zarówno platformy, jak i bez jej użycia – przez SMS.

Alarm przy przekroczeniu ustalonej prędkości

Chcesz, aby inni użytkownicy samochodu korzystali z niego zgodnie z przeznaczeniem? Ustal limitykontrola predkosci gps prędkości, o przekroczeniu których nadajnik GPS powiadomi Cię przez SMS lub aplikację.

Geo-fence – alarm w przypadku przekroczenia ustalonego obszaru

geo fenceGeo-fence to usługa pozwalająca kontrolować użytkowników Twojego samochodu – jeśli przekroczą wyznaczoną strefę, otrzymujesz powiadomienie. Ta usługa daje Ci szereg możliwości – od zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą do kontroli pracowników lub młodego kierowcy.

Statystyki przebiegu

statystyki przebieguDzięki naszej platformie możesz otrzymywać raporty dotyczące dziennego, tygodniowego, a nawet miesięcznego przebiegu Twojego pojazdu. Będziesz w stanie określić, jakimi trasami porusza się samochód i ile kilometrów dziennie przebywa!

Zdalne odcięcie zapłonu lub kontrolowanie innej funkcji samochodu

zdalna lokalizacja gps

Jeśli zauważysz, że samochód porusza się bez Twojej wiedzy, możesz w prosty sposób zdalnie odciąć zapłon lub wyłączyć inne urządzenie w samochodzie. Każdy zestaw zawiera przekaźnik, którego montaż jest opcjonalny – jeśli potrzebujesz tylko lokalizacji, nie musisz go montować. Więcej na temat montażu znajdziesz na stronie montaż lokalizatora GPS!

 

Ochrona antyprzepięciowa

ochrona przed przepięciami

Lokalizator GPS BearPoint C18 jest zabezpieczone przed przepięciami, które mogą się zdarzyć podczas użytkowania samochodu. Oznacza to, że w przypadku awarii instalacji elektrycznej nadajnik GPS pozostanie nienaruszony i zabezpieczy dodatkowo część samochodu podłączoną do przekaźnika!

128 MB wbudowanej pamięci – pozwala na zapisywanie w razie braku zasięgu GSM

lokalizator gps wbudowana pamięćNawet jeśli lokalizator straci zasięg, będziesz w stanie odczytać historię przejazdów i statystyki przebiegów, kiedy znów połączy się z siecią. Masz więc pewność, że każda przebyta trasa będzie zapisana w pamięci i będziesz ją w stanie odczytać na naszej platformie!

 

Do czego można wykorzystać lokalizator GPS?

Zależnie od Twoich potrzeb, lokalizator GPS do auta jest w stanie zapewnić Ci wiele udogodnień. Najważniejszym z nich jest spokojny sen – wiesz, gdzie znajduje się Twój pojazd. Naturalnie, ma on także mnóstwo innych opcji. Wybierając lokalizator  BearPoint C18, otrzymujesz cały pakiet ciekawych funkcji – za darmo przez rok! Jakie to funkcje?

Nadajnik GPS przeciwko złodziejom

Największym atutem posiadania lokalizatora GPS jest zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą. Jeśli pojazd zacznie się poruszać, nadajnik GPS natychmiast rozpoczyna śledzenie. Nawet jeśli złodziej zorientuje się, że samochód posiada lokalizator i go odepnie, urządzenie wciąż wysyła sygnał, korzystając z wbudowanego akumulatora – nawet do kilku godzin!

Kontrola młodego kierowcy

kontrola młodego kierowcy gps

Twoje dziecko niedawno otrzymało prawo jazdy i niepokoisz się, czy nie szaleje na drodze albo nie miało wypadku? Dzięki lokalizatorowi GPS do auta masz nad tym kontrolę! W czasie rzeczywistym widzisz prędkość poruszającego się pojazdu, widzisz gdzie się zatrzymuje i na jak długo. Lokalizator GPS do samochodu nie tylko pozwala Ci na zapoznanie się ze stylem jazdy Twojego dziecka, ale też zwiększa jego bezpieczeństwo i w razie kłopotów pozwala Ci zareagować szybko i skutecznie!

Wycieczki za miasto lub do niego

 

wycieczki za miasto gps

Często nie możesz znaleźć swojego samochodu na parkingu? A może zgubiłeś się w lesie, a musisz szybko znaleźć pojazd? Dzięki naszej aplikacji natychmiast go odnajdziesz z dokładnością do kilku metrów! Możesz także podać rodzinie lub znajomym dane dostępowe do aplikacji – w ten sposób będą wiedzieć, gdzie jesteś i co się z Tobą dzieje!

Kontrola pojazdów firmowych 

kontrola pojazdów firmowych gps

Prowadzisz firmę posiadającą samochody firmowe i chcesz mieć nad nimi kontrolę? Lokalizatory GPS to świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci na spokojnie i bezproblemowe zarządzanie Twoją flotą pojazdów! W czasie rzeczywistym widzisz, czy każde auto znajduje się na swoim miejscu i jak się zachowuje. Jeśli prowadzisz własną firmę, poznaj szacunkowe koszty i zapytaj o ofertę na stronie monitoring pojazdów GPS dla firm!

Jak działa lokalizator GPS do auta?

Global Positioning System (GPS) to ogólnoświatowy system radionawigacyjny utworzony z konstelacji 24 satelitów i ich stacji naziemnych. GPS jest finansowany i kontrolowany przez Departament Obrony USA. System został pierwotnie zaprojektowany dla wojska amerykańskiego, ale dzisiaj na całym świecie jest wielu cywilnych użytkowników GPS.

lokalizator gps do samochodu

Śledzenie GPS wykorzystuje sieć satelitów do określenia położenia urządzenia, które zostało specjalnie zaprojektowane do tego celu. Podstawową ideą jest to, że lokalizator GPS wykorzystuje proces zwany trilateracją w celu określenia położenia w oparciu o odległość od trzech satelitów GPS. Jest to dokładnie ta sama technologia, która jest używana przez przenośny lub samochodowy system nawigacji.

Więcej o systemie GPS przeczytasz w artykule  o lokalizacji!

Podsumowując – dlaczego powinieneś wybrać lokalizator GPS do samochodu BearPoint C18?

Polityka jednego modelu

fabryka jeden model lokalizator

Nasza firma trzyma się polityki produkowania i obsługiwania jednego modelu urządzenia naraz. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć lokalizator świetnej jakości i w bardzo przystępnej cenie. Mając pełną kontrolę nad produktem, na bieżąco kontrolujemy jego jakość oraz zapewniamy stabilne połączenie z naszą polską platformą i aplikacją, którą możesz przetestować przy użyciu konta demonstracyjnego. Dzięki temu otrzymujesz lokalizator GPS do auta, który będzie Ci służył długo i bezproblemowo!

Łatwa instalacja

instalacja lokalizatora gps

Wraz z produktem otrzymujesz nie tylko dane dostępowe do naszej platformy, ale też szczegółową instrukcję instalacji i obsługi urządzenia. Instalacja naszego produktu powinna przebiegać bezproblemowo, ale w razie jakichkolwiek problemów – pomożemy! Oprócz tego, umożliwiamy instalację lokalizatora w jednym z naszych autoryzowanych serwisów także dla klientów indywidualnych. Więcej o montażu przeczytasz na podstronie o kartach SIM i montowaniu urządzenia!

 

Markowy produkt

markowy lokalizator gps

Mimo niewygórowanej ceny nasz lokalizator GPS do samochodu jest objęty szczegółową kontrolą jakości – wszelkie nieprawidłowości są likwidowane już na etapie testów, a reklamacja przebiega szybko  i bezproblemowo. Każdy lokalizator jest skonfigurowany i gotowy do pracy w każdych warunkach!

Spokojny sen i roczna gwarancja

zabezpieczenie samochodu lokalizator GPS

Mając kontrolę nad swoim pojazdem, możesz wreszcie spać spokojnie, wiedząc, że on i jego użytkownicy są bezpieczni. Nasz lokalizator GPS jest objęty roczną gwarancją obejmującą zarówno działanie urządzenia, jak i platformy. Gwarancja na platformę przedłuża się po każdorazowym opłaceniu abonamentu.

Koszty użytkowania naszego lokalizatora

koszty użytkowania GPS

Używanie każdego urządzenia przekazującego dane wiąże się z kosztami. W przypadku nadajnika GPS firmy Bear Point koszty te są bardzo niewielkie. W zależności od celu, w jakim chcesz używać lokalizatora, mogą się one nieznacznie różnić. Jeśli jesteś klientem biznesowym, najlepiej zapytaj o monitoring pojazdów dla firm. Dokładne wyliczenia i wyjaśnienia dotyczące opłat dla klientów indywidualnych znajdziesz na stronie o montażu i kartach SIM!

 

Czy używanie lokalizatora GPS do samochodu jest legalne?

Mimo że wszystkie wymienione wyżej zastosowania są legalne, ważne jest, aby zrozumieć, że istnieją pewne okoliczności, w których korzystanie z urządzenia do śledzenia samochodu może wpędzić Cię w kłopoty.

Ogólna zasada mówi, że jeśli samochód jest Twój, możesz go śledzić. Dotyczy to zarówno pojazdów prywatnych, jak i pojazdów będących własnością firmy. Jeśli chcesz śledzić swoje nieletnie dziecko lub kontrolować pracowników w godzinach pracy, nie musisz się martwić o legalność swoich działań. Należy jednak pamiętać, że pracownik powinien zostać poinformowany, że w użytkowanym przez niego pojeździe zamontowany jest nadajnik GPS.

 

Jeśli nie jesteś właścicielem samochodu, nie powinieneś instalować w nim nadajnika. Istnieją wyjątki dla policji oraz prywatnych detektywów pracujących zgodnie z instrukcjami właściciela pojazdu. Jeśli chcesz użyć naszego lokalizatora w celach niezgodnych z prawem, nic na to nie poradzimy, weź jednak pod uwagę, że możesz mieć przez to poważne kłopoty!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, powinieneś zasięgnąć porady prawnika. Możesz także napisać do nas – postaramy się pomóc i doradzić!

 

Polskie drogi a lokalizator GPS do samochodu

Nie musisz martwić się, że lokalizator BearPoint uszkodzi się w wyniku wstrząsu. Urządzenie jest wykonane solidnie i z dobrych materiałów, a każda przesyłka zawiera zestaw do montażu, dzięki któremu umieścisz lokalizator w bezpiecznym miejscu.

Gdzie jeszcze mogę użyć lokalizatora BearPoint?

Ogólnie rzecz biorąc, nasz lokalizator może pracować w każdym pojeździe, który zapewni mu zasilanie.

Samochód:

Pozwala kontrolować zachowania kierowców i zabezpiecza pojazd przed kradzieżą.

Motocykl:

Nie musisz się martwić, że ktoś wsiądzie na Twój jednoślad i odjedzie – jeśli nie zastosowano zagłuszania, nadajnik GPS można namierzyć.

Quad:

Twoje dziecko lubi jeździć po lasach i łąkach? Zabezpiecz je i siebie umieszczając w pojeździe lokalizator. W razie wypadku będziesz o nim natychmiast wiedział – i będziesz mógł pospieszyć na pomoc.

Łódź:

Jeśli jesteś zagorzałym fanem długich wycieczek drogą morską i posiadasz swoją łódź, zabezpiecz ją lokalizatorem! Sygnał GPS i GSM działa nawet na morzu, nie musisz się więc martwić o słaby zasięg.

FAQ (Często zadawane pytania):

W jaki sposób mogę śledzić swój pojazd?

Nasza firma posiada autorski system do śledzenia pojazdów i aplikację na telefony z systemem Android. Razem z urządzeniem otrzymujesz dostęp do naszego serwera, a Twoje urządzenie powinno połączyć się z nim automatycznie. Oprócz tego otrzymasz numer telefonu, dzięki któremu będziesz mógł kontrolować swój lokalizator GPS przy użyciu SMS. To rozwiązanie idealne, kiedy nie masz dostępu do internetu, a chcesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twój samochód lub motocykl!

Czy do poprawnego funkcjonowania lokalizatora potrzebna jest karta SIM?

Tak, zaraz po zakupie otrzymujesz informacje skąd i w jaki sposób odebrać i przygotować kartę SIM. Dzięki temu możesz śledzić swój samochód nie tylko na terenie Polski, ale i całej Unii Europejskiej!

Czy używanie lokalizatora jest bezpieczne? Czy ktoś może przechwycić moje dane?

Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich danych, ponieważ dane są przechowywane na serwerze znajdującym się w Polsce. Do Twojego konta dostęp masz tylko Ty oraz osoby, które do tego uprawnisz.

Czy nadajnik GPS do samochodu jest legalny?

Odsyłamy do akapitu “Czy używanie lokalizatora GPS do samochodu jest legalne?”.

Jeśli wciąż nie jesteś zdecydowany lub masz jakieś wątpliwości, napisz do nas! Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą najlepszą opcję. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!