Monitoring GPS dla firm

Monitoring GPS to narzędzie, które w wielu przedsiębiorstwach okazuje się niezbędne. Dzięki naszej platformie możesz kontrolować pozycję samochodów 24 godziny na dobę przy użyciu intuicyjnej platformy i aplikacji mobilnej.

monitoring gps

Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Państwem jeden z naszych konsultantów w celu przedstawienia wszystkich opcji platformy Bear Point Track.

Monitoring pojazdów bez kruczków prawnych

Ukazane w formularzu ceny są ostateczne – wszystkie funkcjonalności dostajesz w pakiecie! Aby otrzymać dokładne informacje wypełnij krótki formularz, a my wyślemy wiążącą ofertę!

PolskaPolska + Unia Europejska

Jakie są koszty korzystania z monitoringu GPS Bear Point? Czy mogę przetestować system?

Koszty zakupu i utrzymania urządzeń mogą być niższe niż te ukazane na grafice. Dokładne ceny i warunki otrzymasz w ofercie, którą wyślemy po otrzymaniu wypełnionego formularza.

Firma BearPoint udostępnia także publiczne demo i prezentację  ukazujące najważniejsze funkcje systemu. Dla zainteresowanych klientów biznesowych możemy przygotować prywatną prezentację. W tym celu prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@bearpoint.pl lub numer telefonu 720 765 172.

Do kogo jest skierowana oferta na monitoring pojazdów?

  • Przedsiębiorstwa posiadające pojazdy służbowe
  • Firmy kurierskie
  • Firmy taksówkarskie
  • Wypożyczalnie samochodów
  • Firmy budowlane

I każda inna firma, która chce zabezpieczyć swoje mienie i mieć nad nim pełną kontrolę!

monitoring pojazdów

Co możesz osiągnąć dzięki skorzystaniu z naszej oferty na monitoring GPS?

 

oszczędność przy monitotingu GPS

Największą korzyścią z posiadania systemu monitoringu GPS w pojazdach firmowych jest oszczędność. Według danych statystycznych oszczędności związane ze zmniejszonego zużycia paliwa i wolniejszej eksploatacji pojazdów, które są pod kontrolą mogą sięgnąć nawet 20%!

 

tutaj

Kolejnym argumentem przemawiającym za instalacją monitoringu pojazdów jest natychmiastowa i przejrzysta kontrola. Nie musisz już dzwonić do swoich pracowników z pytaniem gdzie są – widzisz ich pozycję na żywo. Oszczędzasz czas nie tylko swój, ale także swoich pracowników – co wpływa na zwiększenie ich wydajności i pozwala się skupić na efektywnej pracy!

 

szukaj ofert

Wiedząc gdzie w obecnej chwili znajduje się Twój pojazd eliminujesz ryzyko nadużyć ze strony pracowników. Monitoring GPS pozwala Ci mieć pewność, że jest on wykorzystywany do pracy i w celu, jaki został przez Ciebie wyznaczony. Pracownik zdając sobie sprawę z kontroli nad pojazdem jest mniej skłonny do nadużywania Twojego zaufania!

Korzyści wynikające z używania monitoringu GPS w swoich pojazdach można by wymieniać długo, wiemy jednak, że każda firma ma swoje indywidualne potrzeby, do których jesteśmy w stanie się dostosować. Nie tylko przekonasz się, czy Twoi pracownicy wywiązują się z powierzonych im zadań, ile czasu przeznaczają na pracę i w jakim celu używają pojazdu służbowego, ale będziesz też w stanie zarządzać swoimi zasobami, kontrolować je i analizować efekty nie odchodząc od ekranu komputera czy telefonu!

Ta wiedza i możliwości mogą przełożyć się na wydajniejszą pracę podwładnych i zwiększenie zysków firmy.

Ponadto, będziesz spał spokojniej wiedząc, że w każdej chwili możesz sprawdzić gdzie znajduje się każdy z Twoich samochodów!

mapa monitoringu pojazdów

 

 

Monitoring pojazdów GPS, który można dostosować…

do profilu działalności Twojej firmy! Jeśli dobrze wytłumaczysz nam, czego potrzebujesz, my zaproponujemy rozwiązanie! Każda oferta jest spersonalizowana zarówno pod kątem potrzebnych funkcji, jak i cenowo.

dostosowanie do potrzeb klienta

 

Zastanawiasz się, czy monitoring GPS to dobry pomysł, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze?

Szanujemy naszych klientów i zawsze staramy się doprowadzić do transakcji typu WIN-WIN. Zanim zdecydujesz się na zakup monitoringu do swojej firmy, będziesz mógł przetestować go nawet na pojedynczym pojeździe, korzystając z niższej ceny obowiązującej klientów zamawiających system dla swojej floty.

oszczędzanie dzięki monitoring GPS

 

Umowa na 12 miesięcy – wierzymy w nasz produkt!

Cennik podany na stronie dotyczy umowy podpisywanej na 12 miesięcy. Dzięki temu nie martwią się Państwo o karty SIM czy dodatkowe abonamenty – wszystko mieści się w niewielkiej comiesięcznej opłacie. Można go także opłacić z góry – wiąże się z tym ustalany indywidualnie rabat i jedna – zamiast dwunastu – faktura rocznie.

Większość firm oferujących monitoring  GPS kusi promocjami z rodzaju “pierwsze 3 miesiące za darmo”, za którymi kryje się umowa na 36 lub nawet 48 miesięcy! Zanim zdecydujesz się na konkretny monitoring GPS, sprawdź co podpisujesz.

umowa na monitoring pojazdów

 

Monitoring pojazdów to nasza pasja – nie boimy się wyzwań!

Mamy pełną kontrolę nad systemem wykorzystywanym do śledzenia i analizowania tras przejazdów kontrolowanych maszyn. Masz nietypowe wyzwanie? Dobrze trafiłeś! Wiemy, jak różne oczekiwania mogą mieć nasi klienci i traktujemy to jako szansę. Sprzedajemy nie tylko produkt – sprzedajemy rozwiązanie problemów!

innowacyjne rozwiązania

 

Realna oszczędność w Twojej instytucji

Mimo szybko zmieniających się warunków pewne wartości są cenione na każdej długości i szerokości geograficznej. Jedną z nich jest zaufanie. To właśnie na nim budowano największe imperia, które później przekształcały się w państwa. Teraz ich role przejęły korporacje, firmy i instytucje. Dzięki zaufaniu nie musimy tracić czasu i pieniędzy... niestety, w dzisiejszym świecie nie jest to takie proste. Pracownicy często nadużywają zaufania i marnotrawią pieniądze przeznaczone na paliwo czy eksploatację samochodu. Monitoring pojazdów GPS daje przedsiębiorcom przewagę, i sprawia, że podwładny zastanowi się, zanim wykorzysta firmowe mienie do własnych celów. Będzie też ostrożniej manewrował pedałem gazu, co bezpośrednio przełoży się na niższe spalanie.

oszczędności

 

Innowacyjna technologia w Twoim przedsiębiorstwie

Monitoring GPS firmy BearPoint jest wykorzystywany w wielu firmach z różnych branż. Dzięki wysokiej klasie urządzeniom oraz innowacyjnemu systemowi jesteśmy w stanie zapewnić kontrolę nad każdym pojazdem. Platforma do śledzenia może być obsługiwana przez każdego – jest prosta i intuicyjna. Na życzenie możemy także stworzyć dodatkowe konta z ograniczoną funkcjonalnością przeznaczone dla Twoich kontrahentów. Z pewnością uwiarygodni to Twoją firmę w ich oczach dając Ci znaczną przewagę konkurencyjną.

technologia w monitoringu GPS

 

Szukasz najlepszej oferty? Wierzymy, że dobrze trafiłeś!

Nie możemy zapewnić Cię, że inwestując w  monitoring GPS BearPoint wybierasz rozwiązanie najtańsze. Zachęcamy do rozejrzenia się po rynku, na którym znajduje się bardzo wiele firm zajmujących się tym, czego szukasz. Zwracaj jednak uwagę na stosunek ceny do jakości i podpisywane umowy. Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc, więc nie wahaj się pisać czy dzwonić. A jeśli wybierzesz inną ofertę, szanujemy to – każdy sposób na obniżenie kosztów w firmie jest godny pochwały! Jeśli szukasz urządzenia do swojego samochodu prywatnego, zapoznaj się z tekstem o lokalizatorach GPS. Nie zawiedziesz się!

obsługa klienta