Oferta dla firm

Lokalizacja pojazdów firmowych to narzędzie, które w wielu przedsiębiorstwach może okazać się niezbędne. Dzięki naszej platformie możesz kontrolować pozycję samochodów 24 godziny na dobę przy użyciu intuicyjnej platformy i aplikacji mobilnej. Jeśli chcesz się z nią zapoznać, zapraszamy do skorzystania z konta demonstracyjnego.

Do kogo jest skierowana oferta dla firm?

  • Przedsiębiorstwa posiadające pojazdy służbowe
  • Firmy kurierskie
  • Firmy taksówkarskie
  • Wypożyczalnie samochodów
  • Firmy budowlane

I każda inna firma, która chce zabezpieczyć swoje mienie i mieć nad nim pełną kontrolę!

Co możesz osiągnąć dzięki skorzystaniu z naszej oferty?

 

Największą korzyścią z posiadania systemu lokalizacji GPS w pojazdach firmowych jest oszczędność. Według danych statystycznych oszczędności związane ze zmniejszonego zużycia paliwa i wolniejszej ekspolatacji pojazdów, które są pod kontrolą mogą sięgnąć nawet 20%!

 

Kolejnym argumentem przemawiającym za instalacją lokalizatorów jest natychmiastowa i przejrzysta kontrola. Nie musisz już dzwonić do swoich pracowników z pytaniem gdzie są – widzisz ich pozycję na żywo. Oszczędzasz czas nie tylko swój, ale także swoich pracowników – co wpływa na zwiększenie ich wydajności i pozwala się skupić na efektywnej pracy!

 

Wiedząc gdzie w obecnej chwili znajduje się Twój pojazd eliminujesz ryzyko nadużyć ze strony pracowników. Masz pewność, że jest on wykorzystywany do pracy i w celu, jaki został przez Ciebie wyznaczony. Pracownik zdając sobie sprawę z kontroli nad pojazdem jest mniej skłonny do nadużywania Twojego zaufania!

Korzyści wynikające z używania lokalizatorów GPS w swoich pojazdach można by wymieniać długo, wiemy jednak, że każda firma ma swoje indywidualne potrzeby, do których jesteśmy w stanie się dostosować. Nie tylko przekonasz się, czy Twoi pracownicy wywiązują się z powierzonych im zadań, ile czasu przeznaczają na pracę i w jakim celu używają pojazdu służbowego, ale będziesz też w stanie zarządzać swoimi zasobami, kontrolować je i analizować efekty nie odchodząc od ekranu komputera czy telefonu!

Ta wiedza i możliwości mogą przełożyć się na wydajniejszą pracę podwładnych i zwiększenie zysków firmy.

Ponadto, będziesz spał spokojniej wiedząc, że w każdej chwili możesz sprawdzić gdzie znajduje się każdy z Twoich samochodów!

 

Jakie są koszty korzystania z systemu lokalizacji BearPoint dla floty?

Koszt montażu i użytkowania systemu lokalizacji GPS różni się w zależności od wymagań klienta. Decydując się na usługi firmy Bear Point masz pewność, że warunki współpracy będą jasne i przejrzyste i zapłacisz tylko za to, czego potrzebujesz.

Koszty zakupu i utrzymania urządzeń otrzymasz w ofercie, którą wyślemy po otrzymaniu wypełnionego formularza.

Jeśli z jakiegoś powodu formularz nie wystarczy aby przekazać nam preferencje Państwa firmy, prosimy o kontakt na adres e-mail biuro@bearpoint.pl lub numer telefonu 720 765 172.

Jeden cennik

W BearPoint zasady są proste i przejrzyste. Ceny zawsze mieszczą się w podanym przedziale i podlegają negocjacji.

lokalizacja GPS dla firm