Platforma i aplikacja

Nasza firma udostępnia swoją własną platformę i aplikację mobilną do śledzenia pojazdów. Dzięki niej masz dostęp do danych o swoim samochodzie lub motocyklu 24 godziny na dobę, za darmo. Posiada ona szereg funkcji dostosowanych do sprzedawanego przez nas lokalizatora. Dostęp do platformy i aplikacji otrzymasz razem z produktem, ale wcześniej możesz przetestować ją na żywo!

Aby zobaczyć jak wygląda i funkcjonuje platforma BearPoint Track, zapraszamy do skorzystania z konta demonstracyjnego. Aby zalogować się na konto demonstracyjne wystarczy wejść na platformę lub pobrać aplikację i skorzystać z poniższych danych dostępowych:

Login/E-mail: demo

Hasło: demo

Jesteś klientem lub chcesz sprawdzić platformę? Zaloguj się TUTAJ!

Aby pobrać aplikację kliknij TUTAJ!

Jakimi funkcjami wyróżnia się nasza platforma?

Platforma Bear Point track posiada niezliczoną ilość funkcji. Poniżej przedstawiamy te najbardziej podstawowe i użyteczne.

Śledzenie pozycji pojazdu na żywo

Na mapie przedstawionej na zdjęciu poniżej widzimy wskaźnik, pokazujący obecną pozycję naszego samochodu. Jeśli pojazd zacznie się poruszać, wskaźnik zmieni pozycję, rysując ścieżkę. W ten sposób jesteś w stanie kontrolować w jaki sposób i jakimi drogami porusza się samochód.

Śledzenie stanu pojazdu na żywo

Przemieszczając się, lokalizator gps przekazuje informacje takie jak prędkość czy długość postojów. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy inni użytkownicy samochodu używają go zgodnie z przeznaczeniem. Jesteś też w stanie zareagować w potencjalnie niebezpiecznej sytuacji.

Raporty

Raporty są jednym z najbardziej użytecznych modułów naszej platformy. Dzielą się na 6 typów:

  • Trasa – używając tego raportu, jesteś w stanie odczytać trasy, które samochód przebył w ciągu ostatniego dnia, tygodnia, miesiąca, lub w dowolnym określonym przez Ciebie okresie czasu. Możesz odczytać kiedy samochód był użytkowany, ile kilometrów zostało pokonanych, jakimi drogami, z jaką prędkością oraz gdzie i na ile się zatrzymywał.
  • Zdarzenia – każdy użytkownik platformy Bear Point ma możliwość zdefiniowania tzw. zdarzeń. Może być to np. przekroczenie prędkości lub zatrzymanie się na dłużej niż 30 minut. Dzięki raportom zdarzeń możesz dowiedzieć się kiedy i jak często dzieją się tego typu rzeczy.
  • Odcinki – te raporty pokazują zarejestrowane przez monitoring GPS trasy podzielone na odcinki. Jeśli w ciągu dnia 3 razy jechałeś samochodem, będziesz mógł odczytać długość trasy na każdym z odcinków, razem ze statystykami takimi jak prędkość. Po wybraniu odcinka, platforma odtworzy trasę jaką jechał Twój pojazd.
  • Zatrzymania – jeśli podczas trasy Twój pojazd zatrzyma się, będziesz w stanie odczytać gdzie, kiedy i na jak długi czas.
  • Podsumowania – raporty tego typu pozwalają podsumować np. ilość przejechanych w miesiącu kilometrów czy średnie prędkości na trasach.
  • Wykresy – na wykresach możesz zobrazować sobie każdy aspekt kontroli – np. intensywność użytkowania samochodu w konkretne dni w miesiącu.

Zdarzenia

W zakładce zdarzenia widzimy wynik kontroli samochodu podczas obecnie przebywanej trasy. Tutaj pojawi się powiadomienie w momencie, w którym auto lub motocykl przekroczy ustaloną prędkość.

Nadzory

Używając opcji nadzory możemy ustalić, w jaki sposób platforma ma kontrolować zachowania kierowcy. Tutaj ustawia się tzw. Geo-fence, czyli obszar, po wyjechaniu z którego otrzymujemy powiadomienie. Przykładowy Geo-Fence jest widoczny na grafice poniżej.

Powiadomienia

Opcja “powiadomienia” pozwala nam na ustawienie kiedy i w jaki sposób mamy być powiadomieni o przekroczeniu nałożonego nadzoru.

Mapa

Sama mapa jest bardzo dokładna i aktualna, widać na niej obiekty, można także odczytywać adresy. Dzięki temu wiemy gdzie zatrzymuje się nasz samochód!

 

platforma lokalizacyjna

Masz jakieś pytania dotyczące platformy? Skontaktuj się z nami!